Bahçelievler Mah. 44. Sokak 20/4 Çankaya - Ankara

Blockchain Danışmanlığı

Blockchain danışmanlık hizmetlerimiz ile Blockchain projelerindeki stratejiniz üzerine aklınıza takılan soru işaretlerini kaldırabilir ve daha sağlıklı bir merkeziyetsiz uygulamaya sahip olabilirsiniz. Blockchain son yıllarda Bitcoin’in artış göstermesiyle çok popüler bir hale geldi ve kripto paralar üzerine yeni projeler geliştirilmeye başlandı. Peakagon Yazılım ve SEO Firması olarak blockchain üzerine danışmanlık ve uygulamalı yazılım hizmeti sağlıyoruz. Danışmanlık ve uygulama fiyatlarımız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Blockchain Danışmanı Nedir?

Blockchain danışmanı denince akla gelen ilk soru işaretlerinden biri kripto paralarla ilgili olup olmadığı olabilir. Blockchain danışmanlığı kripto parayla ilgilidir, ancak sadece kripto paralarla sınırlı değildir. Blockchain danışmanlık hizmeti sunan bir firma olarak blockchain üzerinde oluşturduğunuz veya oluşturmayı düşündüğünüz Dapp’lar(Decentralized App) üzerine hizmet sağlıyoruz. Hata yapma oranınızı azaltarak daha tutarlı sonuçlar alıyoruz.

Kripto Para Nasıl Üretilir?

Kripto paralar smart contract denilen yazılımsal bir terim aracılığıyla üretilir. Smart Contract kodu yazıldıktan sonra scriptiniz Ethereum Virtual Machine üzerinden deploy edilerek kripto para yayına alınır. Üretim aşamasından önce akıllı sözleşmeler kodunuzun hatasız bir şekilde yapılandırıldığından emin olmalısınız, çünkü akıllı sözleşme kodu değiştirilemeyecek bir şekilde deploy edilmektedir.

İletişim Formu