Bahçelievler Mah. 44. Sokak 20/4 Çankaya - Ankara

E Ticaret Sitesi Kurmak

E-Ticaret sitesi kurmak ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için danışmanlık firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ulusal veya küresel alanda ürün imalatı yapan firmaların, toptancıların veya perakende satıcıların E-Ticaret Sitesine sahip olması işletmelerine büyük katkı sağlar. Çağımızın şartlarına bakarak internetin ticaret yapısını ve imkanları değiştirdiğini görebiliriz. Peakagon Yazılım ve SEO Firması e-ticaret  alanının tasarım ve yazılımsal bölümlerinde hizmet sağlamaktadır. E-Ticaret sitesi kurulumu  hizmet fiyatlarımız ve daha fazla bilgi için hemen arayın.

E Ticaret Sitesi Kurulumu

E Ticaret sitesi kurulumuna karar verdikten sonra danışmanlarımız ve yazılımcılarımız sizinle iletişim halinde kalarak dijital altyapınızı oluşturma işlemine başlar. Hizmet verdiğimiz altyapılar aşağıda listelenmiştir.

e-ticaret-sitesi-kurulumu

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

E Ticaret sitesi kurulum fiyatları kullanılacak altyapıya ve istenilen özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Her e ticaret sitesinin farklı özellikleri olduğu için net bir fiyat tablosu yoktur. Bazı maliyetler firmamız tarafından karşılanırken bazı maliyetler de müşteri tarafından karşılanır. İngilizce E-Ticaret siteleri için fiyatlarımız ABD Doları (USD) üzerinden hesaplanırken Türkçe E-Ticaret siteleri için fiyatlarımız Türk Lirası (TRY) üzerinden hesaplanır. Hizmet fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Başlangıç Fiyatı: 12.500₺ + KDV

E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

E Ticaret sitesi nasıl kurulur sorusunun birden fazla cevabı vardır. Günümüzde E-Ticaret sitesi kurmak için birçok yola başvurabilirsiniz fakat seçtiğiniz yöntem en iyi yöntem olmayabilir. E-Ticaret sitesi kurmak için Shopify, Opencart veya WordPress gibi yazılımları veya özel yazılım tercih etmek diğer seçeneklere göre çok daha mantıklıdır. E-Ticaret sitelerinin nasıl kurulduğu hakkında daha fazla bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

E Ticaret Sitesi Kurmak için Gerekenler

  1. İnternet sitenizin hangi ürünleri satacağı konusunda karar verilmesi
  2. E-Ticaret sitenizin hangi ülkelerde faaliyet göstereceğinin belirlenmesi
  3. Sitenizin yer alacağı domain adresinin satın alınması
  4. Yıllık olarak ödeme yapacağınız hosting paketinin satın alınması
  5. E-Ticaret sitenizin kurulması ve kullanıcı tarafından görünür olması.

Neden Bir E Ticaret Sitesine Sahip Olmalısınız?

E ticaret sitesi sahibi olmak dijital alanda ürün satan işletmenizin itibarını ciddi bir oranda arttırır. Günümüzde Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi büyük e ticaret firmaları işletmelere ve kişilere internet üzerinden online pazaryeri hizmeti sunmaktadır. İşletmelerin ürünlerini bu pazaryerlerinde satışa sunmalarının belirli avantaj ve dezavantajları vardır.

Avantajları:

Ürünlerinizi pazaryerlerinde satışa sunarak marka görünümünüzü arttırabilir, daha fazla müşteriye ulaşabilir ve işletme kapasitenizi geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda daha güvenilir bir firma olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

Dezavantajları:

Ürünlerinizi pazaryerlerinden satarken aracı firmaya büyük bir komisyon oranı ödersiniz. Komisyon oranları firmadan firmaya göre değişiklik göstermektedir. İşletmenize ait internet sitesinin olmadığı durumlarda potansiyel müşterileriniz profesyonel bir firma olmadığınızı düşünebilir ve tercihini rakiplerinizden yana kullanabilir.

E-Ticaret Sitesi SEO

E-Ticaret sitelerinde arama motoru optimizasyonunun önemi fazlasıyla büyüktür. İnternet siteniz arama motorlarına optimize edilmezse organik arama sonuçlarındaki görünürlüğünüz artmaz ve sürekli olarak ücretli reklam vermek zorunda kalırsınız, aynı zamanda tıklama başına maliyetiniz ciddi bir oranda daha fazla olur. E-Ticaret website kurulumu dahilinde ayrı olarak sağladığımız SEO hizmetlerini incelemek için tıklayın.

İletişim Formu