Bahçelievler Mah. 44. Sokak 20/4 Çankaya - Ankara

Hakkımızda

Peakagon Nedir?

Peakagon 2021 yılında kurulmuş bir yazılım ve dijital pazarlama firmasıdır. Müşterilerimizin memnuniyetine odaklı olarak çalışmalarımızı sürdürürken hizmetlerimize yenilik katma amacını ilkemiz olarak görüyoruz ve hizmet verdiğimiz firmalara kusursuz olarak destek sağlıyoruz. Yeşili pozitif renk düşünerek çalışmalarımızda asla geri adım atmıyoruz. Logomuzdan anlaşıldığı üzere yazılım ve SEO(Arama motoru optimizasyonu) hizmetlerimiz ile birlikte işletmenizin potansiyelini büyütmeyi ve genişletmeyi amaçlıyoruz. Bilgisayar bilimini yeni nesil bir inovasyon olarak tanımlıyoruz, aynı zamanda bilgisayar ilkelerini benimsiyoruz  Dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir veya iletişim formumuzdan bağlantı kurabilirsiniz.

Peakagon İsmi Nereden Geliyor?

“Peak”, Türkçe anlamı yükseliş olan İngilizce bir kelimedir. Marka ismimizin sonuna eklenti olarak belirlenen “agon” kelimesi ise Yunancada müsabaka anlamına gelmektedir. Yazılım ve Dijital pazarlama sektörünü adeta yükseliş için bir rekabet olarak görüyoruz. Logomuzda marka ismimizin solunda bulunan yeşil ok rekabet için kararlı olduğumuzu temsil etmektedir.

Yeni bir yazılım markası olmamıza rağmen değerimiz her geçen gün daha fazla artış göstermektedir. Marka değeri bir işletme için en önemli unsurlardan biridir. Marka değerinizin yüksek olması uzun vadede müşterilerinizin size bağlılığını arttıracaktır.

Peakagon Yazılım ve Dijital Pazarlama Firması olarak kullanıcı deneyimine son derece önem veriyoruz. Müşterilerinizin aradıklarını daha hızlı bir şekilde bulmasını sağlıyoruz. Müşterilerinizin aradıklarını kolay bir şekilde bulması tekrar alışveriş yapmalarını sağlayacaktır.

Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en önemli faktör olarak görüyoruz. Müşterilerinizi memnun etmek alışverişlerini tekrarlamalarını ve markanızı tanıdıkları kişilerle paylaşmalarını sağlayacaktır.

Pazarlama becerileri hemen hemen her işletme için yok sayılamayacak derecede önemlidir. İşletmenin pazarlama becerisinin güçlü olması halinde hedef kitlelerin içerisindeki faydalı kişilere ulaşılabilir, aynı zamanda da marka daha fazla kişiye tanıtılabilir.

Çalışma Prensiplerimiz

İnovatif
Yenilikçi düşünce yapımızla gelişmeleri en iyi şekilde kullanarak olarak  çalışmalarımızı sürdürürüz.
Global
Tüm dünyada kullanılan yeni teknolojileri benimseyerek çalışmalarımıza yenilikler katıyoruz.
Yetenekli
Yetenekli ekibimizle iş kapasitemizi günden güne arttırıyoruz. Yeteneği büyük bir etken olarak görüyoruz.
Disiplinli
Çalışmalarımızı yaparken disiplinli olmayı ihmal etmiyoruz. İşlerimizi her koşulda ciddiye alıyoruz.

Vizyonumuz

Firma olarak vizyonumuzu ve dünya görüşümüzü uluslararası gelişmeler üzerinden düzenli olarak takip ediyor ve genişletiyoruz. İnovatif düşünce yapısı firmamız için vazgeçilemez bir element olarak görülmektedir. İnovasyonun olmadığı yerde çöküşün kaçınılmaz olduğunu benimseyerek yeniliklerimize yenilikler katmaya devam ediyoruz. Vizyonumuzu hizmet verdiğimiz firmalara da yayarak markalarımızın gelişimine büyük derecede katkı sağlıyoruz.

Misyonumuz

Firma misyonumuz gelişmeleri düzenli olarak takip ederek işlerimiz üzerine uygulamaktır. Müşteri memnuniyetini en verimli şekilde sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Alanımızdaki diğer firmalara göre yeni olmamıza rağmen yetenekli ekibimizle bir çok firmadan daha başarılı sonuçlar elde edeceğimize inanıyoruz.

  • Güvenilir
  • Kurumsal
  • Profesyonel
  • Yetenekli
  • Çözüm Odaklı

Dijitalleşmenin Yıllara Göre Değişimi

Dijital ögelerin hayatımızdaki değeri günden güne artmaktadır. 1983 yılında icat edilen internet teknolojisi sayesinde ticari hayatımız günden güne kolaylaşmaktadır. İnternet teknolojisinin yeniliklerinden faydalanarak sizler de dijital dünyada sağlam bir adım atabilirsiniz. İnternet dünyasında sağlam adımlar atmak için Peakagon Yazılım ve Dijital Pazarlama Firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimizi Mi Arıyorsunuz?

Peakagon Yazılım ve Dijital Pazarlama Firması dijital ortam içerisindeki bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Aradığınız hizmeti bulamıyor musunuz? Buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilir veya sayfanın sonundaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Herhangi bir dijital hizmet talep edebilirsiniz.

SEO hizmeti için doğru adrestesiniz. Diğer hizmetlerimiz

Peakagon İletişim

Hizmetlerimiz dahilinde veya haricinde olan dijital taleplerinizi iletişim formumuzu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz. Alternatif olarak bizimle iletişime geçmek için fiziksel adresimizi ziyaret edebilir, mail atabilir veya telefonla arayabilirsiniz.

Çalışma saatleri içerisinde gönderdiğiniz maillere ve iletişim formlarına gün içerisinde geri dönüş yapılacaktır. İletişim formumuzu doldurarak KVKK Aydınlatma Metnimizi ve Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

İletişim Formu