Bahçelievler Mah. 44. Sokak 20/4 Çankaya - Ankara

Hakkımızda

Peakagon Nedir?

Peakagon 2021 yılında kurulmuş bir yazılım ve dijital pazarlama firmasıdır. Müşterilerimizin memnuniyetine odaklı olarak çalışmalarımızı sürdürürken hizmetlerimize yenilik katma amacını ilkemiz olarak görüyoruz ve hizmet verdiğimiz firmalara kapsamlı destek sağlıyoruz. Markalaşmaya ve güçlendirmeye yönelik çeşitli hizmetlerimiz ile birlikte çalıştığımız firmaların potansiyelini büyütmeyi ve genişletmeyi amaçlıyoruz.

Peakagon İsmi Nereden Geliyor?

“Peak”, Türkçe anlamı yükseliş olan İngilizce bir kelimedir. Marka ismimize dahil olan “agon” kelimesi ise Yunancada müsabaka anlamına gelmektedir. Yazılım ve Dijital Pazarlama sektörünü rekabet içerisinde bir yükseliş fırsatı olarak görüyoruz. Logomuzda bulunan yukarıya doğru yeşil ok yükseliş için kararlı olduğumuzu temsil eder.

Marka değerimiz değerimiz her geçen gün yukarıya doğru artış göstermektedir. Marka değeri bir işletme için en önemli unsurlardan biridir. Marka değerinizin yüksek olması uzun vadede müşterilerinizin size bağlılığını arttıracaktır.

Kullanıcı deneyimini bir işletme için en önemli unsurlardan biri olarak görüyoruz. Müşterilerinizin aradıklarını daha hızlı ve pratik bir şekilde bulmasını sağlıyoruz. Müşterilerinizin aradıklarını kolay bir şekilde bulması tekrar alışveriş yapmalarını sağlayacaktır.

Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en önemli faktör olarak görüyoruz. Müşterilerinizi memnun etmek alışverişlerini tekrarlamalarını ve markanızı tanıdıkları kişilerle paylaşmalarını sağlayacaktır.

Pazarlama becerileri her işletme için yok sayılamayacak derecede önemlidir. Pazarlama becerisinin güçlü olması halinde hedef kitlelerin içerisindeki faydalı kişilere ulaşılabilir, aynı zamanda da marka bilinirliği arttırılabilir.

Çalışma Prensiplerimiz

İnovatif
Yenilikçi düşünce yapımızla gelişmeleri en iyi şekilde kullanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Global
Dünyada kullanılan yeni teknolojileri benimseyerek çalışmalarımıza yenilikler katıyoruz.
Yetenekli
Yetenekli ekibimizle iş kapasitemizi günden güne arttırıyoruz. Yeteneği büyük bir etken olarak görüyoruz.
Disiplinli
Çalışmalarımızı sürdürürken disiplini temel alıyoruz. Çalışmalarımızı her koşulda ciddiye alıyoruz.

Vizyonumuz

Firma olarak vizyonumuzu ve dünya görüşümüzü uluslararası gelişmeler üzerinden düzenli olarak takip ediyor ve genişletiyoruz. İnovatif düşünce yapısı firmamız için vazgeçilemez bir unsurdur. İnovasyonun olmadığı yerde çöküşün kaçınılmaz olduğunu benimseyerek projelerimize yenilikler katmaya devam ediyoruz. Vizyonumuzu hizmet verdiğimiz firmalara da yayarak markalarımızın gelişimine büyük derecede katkı sağlıyoruz.

Misyonumuz

Firma misyonumuz gelişmeleri düzenli olarak takip ederek yönettiğimiz projeler üzerine uygulamaktır. Müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Yetenekli ekibimizle bir çok firmadan daha başarılı sonuçlar elde edeceğimize inanıyoruz.

  • Güvenilir
  • Kurumsal
  • Profesyonel
  • Yetenekli
  • Çözüm Odaklı

Dijitalleşmenin Yıllara Göre Değişimi

  • Değişim

Dijital ögelerin hayatımızdaki değeri günden güne artmaktadır. 1983 yılında icat edilen internet teknolojisi sayesinde ticari hayatımız günden güne kolaylaşıyor. İnternetin yeni nesil fırsatlarından faydalanarak sizler de dijital dünyada sağlam bir adım atabilirsiniz. Fırsatlardan en avantajlı şekilde yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

Hizmetlerimizi Mi Arıyorsunuz?

Aradığınız hizmeti bulamıyor musunuz? Sayfanın sonundaki iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Website

Proje Yönetimi

Reklamcılık

UI/UX Tasarım

Mobil Uygulama

Sosyal Medya

Grafik Tasarım

Peakagon İletişim

Hizmetlerimiz dahilinde veya haricinde olan dijital taleplerinizi iletişim formumuzu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz. Alternatif olarak bizimle iletişime geçmek için ofisimizi ziyaret edebilir, mail atabilir veya telefonla arayabilirsiniz.

Çalışma saatleri içerisinde gönderdiğiniz maillere ve iletişim formlarına gün içerisinde geri dönüş yapılacaktır. İletişim formumuzu doldurarak KVKK Aydınlatma Metnimizi ve Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

İletişim Formu