Bahçelievler Mah. 44. Sokak 20/4 Çankaya - Ankara

Hizmetlerimiz

Peakagon olarak çalıştığımız markaların gelişimi ve büyümesi için gerekli olan etkili hizmet seçenekleri sunuyoruz. Günümüzde hızla ilerleyen yazılım ve pazarlama teknolojilerine ayak uydurmak için kapsamlı çalışmalar ve araştırmalar yapmak gerekmektedir. Tecrübeli stratejistlerimizle oluşturduğumuz bilgi havuzunu firmanızla eşleştirerek daha iyi sonuçlar almanızı kolaylaştırıyoruz, potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilere çevirmeniz için gerekli olan temelleri sağlıyoruz.

Hizmet Sağladığımız Alanlar

Website

Web tasarım ve yazılım hizmetlerimizle web uygulamarınızı işlevsel ve görsel olarak geliştiriyoruz. Yeni özellikler ekleyerek kullanıcılarınızın devamlılığı ile markanızın kalitesini arttırıyoruz.

SEO

Sektörünüzdeki anahtar kelimeler üzerinden strateji oluşturarak aranma kalitenizi arttırıyoruz. Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarında ilk sıralarda olmanızı sağlıyoruz.

Reklamcılık

Güçlü bir reklam planıyla tıklama başı maliyetlerinizi düşürün ve en verimli veriyi elde edin. Doğru hedefleme ve reklam stratejileriyle rakiplerinizden bir adım önde olma fırsatını yakalayın.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım hizmetlerimizle hayalinizdeki tasarımları oluşturuyoruz. Görsel tasarımlarınızın göz yormadan ve kalabalık yaratmadan hedef kitlenize etkili bir şekilde hitap etmesini sağlıyoruz.

Proje Yönetimi

Tecrübeli yöneticilerimizle projenizi planlayarak doğru stratejiyi kurun. Proje yönetimiyle firmanızın eksikliklerini farkedin ve yapabileceklerinizin sınırlarını ortadan kaldırın.

Sosyal Medya

Sosyal medya kaynaklarınızla gündeme yön verme fırsatını yakalayın. Alışılmışın dışında yapılan planlamamızla müşterilerinizin dikkatini çekebilir ve stratejinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulamanızla daha kapsamlı özellikler sunabilir ve marka değerinizi arttırabilirsiniz. Uygulamanızın kullanım süresini uzatarak satın alım alışkanlığını güçlendirebilirsiniz.

UI/UX Tasarım

UI/UX tasarım hizmetiyle kullanıcı deneyimini ölçerek zayıf ve güçlü yönlerinizi öğrenebilirsiniz. Kullanıcı dostu bir altyapıya sahip olarak dönüşümlerinizi hiç olmadığı kadar arttırabilirsiniz.

Aradığınız Hizmeti Bulamıyor Musunuz?

Hizmet Kalitesi

Firmamızın hizmet kalitesi uluslararası standartlarda olup en kapsamlı şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Kalitenin vizyonla birleşimiyle ortaya çıkan güç başarının kilidini açmak için bir anahtar olarak nitelendirilebilir. Birbirinden farklı sektörlerdeki işlere imza atmış bir kuruluş olarak kalite politikamızı günden güne geliştiriyoruz.

Firmamızın özelliklerini aşağıdaki diyagramdan inceleyerek firma karakterimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hizmet sağladığımız firmaların eksiklerini tespit ediyoruz, problemleri çözerken karakteristik özelliklerimizle şekillendiriyoruz.

Yetenek
0%
Tecrübe
0%
Odak
0%
Özgüven
0%

Farklı sektörlerdeki ve yazılım sektöründeki tecrübemize dayanarak belirli hedeflere belirli olasılıklar sunuyoruz. Yetenekli ekibimizle beraber sizlere hizmet verirken yapılması gerekenleri zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Öncelikli odağımızı müşteri memnuniyeti olarak benimsiyoruz. Özgüvenli ve vizyonu geniş bir kuruluş olarak her zaman yapabileceğimizin daha fazlasını yapmaktan asla kaçınmıyoruz.

Firmamızla iletişime geçmek için telefon numaramızdan arayabilir, mail atabilir veya sayfanın sonunda bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Peakagon olarak sizlerle de çalışmaktan memnuniyet duyarız.
İletişim Formu