Bahçelievler Mah. 44. Sokak 20/4 Çankaya - Ankara

Hizmetlerimiz

Firma olarak sizlere birbirinden farklı hizmet seçenekleri sunuyoruz.  Kurumsal bir internet sitesine sahip olarak müşterilerinizin güvenini arttırabilir ve diğer firmaların gözünde daha farklı bir yere sahip olabilirsiniz. Arama motoru optimizasyonu(SEO) işlemleriyle Google, Yandex, Duck Duck Go gibi arama motorlarında daha üst sıralara yerleşebilir ve organik sıralamanızı arttırabilirsiniz. Dijital reklamcılık hizmetimizle Google, Instagram, TikTok, YouTube ve benzeri platformlarda daha fazla görünürlük sağlayarak daha farklı kitlelere ulaşabilirsiniz.

Peakagon Yazılım ve Dijital Pazarlama Firması Hizmetleri

Website

Yaptırmak istediğiniz websitenizi WordPress, Opencart, Shopify Joomla veya özel bir PHP yazılımıyla oluştururuz. Bu hizmetlerin ücretlendirmeleri birbirinden farklılık göstermektedir. Ücretlendirmeleri incelemek için aşağıdaki butona tıklayın.

SEO

İnternet sitenizi SEO uyumlu yaparak Google, Yandex gibi arama motorlarındaki sıralamanızı yükselterek işletmenizin daha görünür olmasını sağlarız. Seçtiğiniz anahtar kelimelerin rekabeti ölçeriz. SEO hizmeti ücretlendirmeleri için tıklayın.

Reklamcılık

Planlı bir dijital pazarlama stratejisiyle istediğiniz her ürünü veya hizmeti hedef kitlenize sunabilirsiniz. İnternet üzerindeki reklamlarınızla marka bilinirliğinizi güçlendiririz. Ücretlendirme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki butona tıklayın.

Aradığınız Hizmeti Bulamıyor Musunuz?

Hizmet Kalitesi

Firma olarak hizmet kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için göz ardı edilemez bir elementtir. Aldığımız işleri en ince detayını inceleyerek tamamlıyoruz, aynı zamanda yazılımınızda veya projenizde bulunan eksiklikleri tespit ederek düzenliyoruz.

Aşağıdaki bulunan tabloda firmamızın özelliklerini daha kapsamlı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu özelliklere sahip olan firmamız sizlerle olan ilişkilerini geliştirerek daha kapsamlı bir hizmet garantisi sunmaktadır.

Yetenek
0%
Tecrübe
0%
Odak
0%
Özgüven
0%

Sektördeki tecrübemize dayanarak belirli hedeflere belirli olasılıklar sunuyoruz. Yetenekli ekibimizle beraber sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarak verdiğiniz işleri zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Öncelikli odağımızı müşteri memnuniyeti olarak belirleyerek sizleri memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Özgüvenli ve vizyonu geniş bir firma olarak her zaman yapabileceğimizin daha fazlasını yapmaktan asla kaçınmıyoruz.

Firmamızla iletişime geçmek için telefon numaramızdan arayabilir, mail atabilir veya sayfanın sonunda bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Peakagon Yazılım ve Dijital Pazarlama Firması olarak sizlere de hizmet vermekten memnuniyet duyarız.
İletişim Formu