Bahçelievler Mah. 44. Sokak 20/4 Çankaya - Ankara

Kurumsal Mail Adresleri

Kurumsal mail adresi açma hizmetlerimizden faydalanmak ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İşletmenizin kurumsal mail adreslerine sahip olmasını sağlayarak daha prestijli bir firma olabilir ve müşterilerinizin size daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Domain uzantılı mail adreslerine sahip olmak şirketiniz için büyük bir adım olabilir.

Kurumsal Mail Adresleri Nasıl Açılır?

Kurumsal mail adreslerinizi Google ve Yandex’in altyapısını kullanarak oluşturabilirsiniz. DNS kayıtları ayarlamalarını yaparak şirketinizin mail adreslerini oluşturmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir domain adresine sahip olmadan domain uzantılı bir mail oluşturamazsınız. Kurumsal e-mail adresleri nasıl açılır sorusunun cevabını adımlar halinde aşağıdan okuyabilirsiniz.

  1. Domain adresinizin satın alınması.
  2. Google veya Yandex platformuna üyeliğinizin oluşturulması.
  3. DNS kayıtlarınızın ayarlanması.
  4. E-Mail adreslerinizin oluşturulmaya başlanması.

Kurumsal Mail Adresi Açma Hizmet Fiyatları

Kurumsal mail adresi açma hizmeti fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Peakagon Yazılım ve SEO Firması olarak kurumsal e-mail adresi açma hizmeti sağlıyoruz. Hizmet fiyatlarımız 400₺’den başlar ve istenilen çalışmaya göre değişiklik gösterir.