Bahçelievler Mah. 44. Sokak 20/4 Çankaya - Ankara

SEO Hizmeti

Türkiye ve Dünya çapında hizmet veren bir şirketiz. Peakagon Yazılım ve SEO Firması müşterilerine aylık ödemeler ile yerel, ulusal ve global çapta SEO hizmeti sunmaktadır. Kafanızda SEO nedir gibi bir soru işareti oluşmuş olabilir. Açılımı “Search Engine Optimization” olan bu terim internet üzerinde varolmak isteyen her işletmenin yaptırması gereken bir çalışma olarak nitelendirilir. SEO hizmeti sektörlere göre farklı paketler eşliğinde sunulmaktadır.

Hizmet fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için danışmanlık firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Dijital platformların hayatımızdaki etkisini arttırmasıyla farklı arama motorlarında üst sıraya çıkmak büyük önem kazandı. Rekabetin günden güne arttığı bu sektörde yetenekli ekibimiz oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

SEO hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve kafanızdaki soru işaretlerini yok etmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Peakagon SEO Hizmetleri

SEO “Search Engine Optimization” anlamına gelmektedir. SEO hizmeti temel olarak bir firmadan veya kuruluştan Google ve Yandex gibi arama motorlarında yükselme hizmeti  almak olarak nitelendirilebilir. SEO ile aradığınız hedef kitleye doğrudan ulaşabilir ve bu hedef kitlelerdeki en kaliteli veriye ulaşırsınız. Doğru bir kullanıcı deneyimi sağlamak müşterilerinizin kalma sürelerini arttırabilir, dolayısıyla alışveriş tercihini sizden yana yapmaları kolaylaşır. Peakagon SEO üzerine sizlere hizmet sağlamak için hazırdır. SEO hizmeti fiyatları ve çalışmalarımız hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Wikipedia

Google SEO Hizmetİ

Google SEO hizmeti işletmelerin Google arama motoru sonuçlarında listelenmesi için sunulan bir hizmettir. Google arama sonuçlarında listelenerek potansiyel müşterilerinizin sizi daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz.

Yandex SEO Hizmeti

Yandex SEO hizmeti işletmelerin Yandex arama motoru sonuçlarında listelenmesi için sunulan bir hizmettir. Yandex arama sonuçlarında listelenerek potansiyel müşterilerinizin sizi daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz.

SEO çalışması performansı uzmandan uzmana göre değişiklik gösterir. Her uzman aynı yeteneğe sahip değildir.

Yerel (Local) SEO Hizmeti

Yerel SEO hizmeti, belirli bir konuma özgü olarak yapılan arama motoru sıralama çalışması olarak adlandırılır. İnternet dünyasına yeni atılan, özellikle de fiziksel hizmet veren firmalar çoğu zaman ilk olarak kendilerine yakın olan bölgeleri hedeflemek isterler, çünkü arama motoru optimizasyonu çalışmalarında yerel alanlarda başarı sağlamak ulusal alanlarda başarı sağlamaktan daha kolaydır. Yerel SEO hakkında daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Global SEO Hizmeti

Hedeflediğiniz ülke veya tüm ülkeler üzerine düzenlenen SEO çalışması olarak adlandırılır. Global SEO çalışmaları yerel çalışmalara göre daha rekabetlidir, çünkü hedeflenen bölge ne kadar geniş olursa rakiplerinizle karşılaşma olasılığınız o kadar artar. Aynı zamanda farklı dillerin de olacağı düşünülürse çok daha zorlu bir rekabetin olduğu söylenebilir.

Türkiye üzerinden örnek vermek gerekirse “Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı” kelimesinde arama motorlarında üst sıralarda bulunmak ” Ankara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı” kelimesinde üst sırada bulunmaktan daha zordur. Hedeflenen anahtar kelimenin çemberi ne kadar geniş olursa rakiplerinizin de o çemberin içinde olasılığı o kadar fazla oluyor.

Global SEO hakkında daha fazla öğrenmek için içeriğimize göz atın.

seo-hizmeti-1241

İngilizce SEO Hizmeti

İngilizce SEO yapmak için dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri olan İngilizce’yi yeterli bir düzeyde bilmeniz gerekiyor. İngilizce SEO ile Google’ın uluslararası arama sonuçlarında listelenebilir ve uluslararası müşterilere sahip olabilirsiniz. Yurtdışına yönelik bir çalışma olan İngilizce SEO çalışması hizmet fiyatlarımız için danışmanlık firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

SEO Hizmeti Fiyatları

SEO hizmeti fiyatları firma büyüklüğü ve işlem kapsamına göre değişiklik gösterir. Her firmanın farklı bi hizmet kalitesi ve fiyatı vardır. Peakagon Yazılım ve SEO Firması yerel ve ulusal SEO hizmet fiyatlarını Türk Lirası (TRY) üzerinden belirler. Uluslararası SEO çalışmaları ABD Doları (USD) üzerinden belirlenir. Firmamızın hizmet fiyatları hakkında fazla bilgi için telefon veya mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet fiyatlarımız internet sitenizin altyapısına ve kodlarına göre belirlenmektedir.

SEO Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Search Engine Optimization anlamına gelir. Türkçesi Arama motoru optimizasyonudur. Google ve Yandex gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almak için uygulanan dijital bir işlemdir.

Site içi SEO ve site dışı SEO çalışması olmak üzere ikiye ayrılarak yapılır. Site içi SEO çalışmasını site üzerindeki sayfalarınızı güncelleyerek yapabilirsiniz. Site dışı SEO çalışmaları için sosyal medya kanallarınızı güçlendirip referanslarınızı arttırabilirsiniz.

Arama motorlarında üst sıralarda olmak firmanız için büyük bir avantajdır. Google Ads kullanarak reklam vermek kısa vadede çok daha kârlı gözükmesine rağmen asıl müşteri potansiyeli olan kişilerin organik sonuçları da göz önünde bulundurduğunu unutmamalısınız. Sıralamada rakiplerinizden üst sırada olmanız sizi daha üstün bir firma olarak gösterecektir.

Sonuç alma süreniz bulunduğunuz sektöre, dijital evrende ne kadar süredir var olduğunuza, doğru yöntemlerin kullanıp kullanılmadığına ve sahip olduğunuz internet sitesinin kod yapısına göre farklılık göstermektedir. Ortalama sonuç alma süresi 3 ay ile 6 ay arasında değişmektedir.

İletişim Formu