Bahçelievler Mah. 44. Sokak 20/4 Çankaya - Ankara

Shopify SEO

Shopify, SEO çalışmalarını büyük ölçüde destekleyen bir altyapıya sahiptir. E Ticaret sitenizin arama motorlarında daha iyi bir pozisyona sahip olması ve daha fazla görünürlüğe sahip olmasını istiyorsanız Shopify SEO hizmetlerinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Peakagon Yazılım ve SEO Firması olarak, müşterilerimizin arama motoru optimizasyonu çalışmalarına Shopify dahil olmak üzere birçok CMS ve yazılım dili üzerinde hizmet sağlıyoruz.

Hizmet sağladığımız farklı altyapılar hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Shopify SEO hizmeti bir çok altyapıya göre daha kolay bir şekilde sağlanıyor. Mağazaların arama motorlarındaki sıralamaları birçok altyapıya göre daha gelişmiş bir şekilde yapılandırılmıştır.

Shopify Nedir?

E-Ticaret altyapılarının öncü firmalarından bir tanesi olan Shopify fiziksel mağazaların internet sitesi açmalarını sağlıyor. Güncel olarak en iyi altyapılardan bir tanesidir, birçok büyük şirket ile çalışmayı sürdürüyor.

Kullandığınız internet sitesinin Shopify altyapısına sahip olması birçok altyapıya göre daha fazla avantaj sağlıyor. Ödeme altyapısını güvenli bir şekilde sağlıyor ve birçok gerekli alışveriş fonksiyonunu sunuyor.

Shopify SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

Shopify SEO çalışmasının bazı püf noktalarını sizler için aşağıda listeledik. Bu maddeleri diğer yönetim sistemleri için de kullanabilirsiniz.

  • Uyumlu anahtar kelimelerin yerleştirilmesi
  • Ürün bilgilerinizin detaylı bir şekilde anlatılması ve sunulması
  • Müşterinizin açılış sayfalarında ortalamanın üzerinde bir süre kalmasını sağlamak
  • Robots ve Sitemap dosyalarınızın doğru bir şekilde yapılandırılması
  • Site içerisindeki bağlantılarınızın doğru yapılandırılması
  • Website hızınızın yeterli olması

Shopify platformunda SEO çalışmalarınızı sürdürürken dikkatli olmalısınız. Geri dönüşü oldukça zor olan hatalarla karşılaşmamanız için bir uzman ile çalışmanızda fayda var. Shopify SEO hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.