Bahçelievler Mah. 44. Sokak 20/4 Çankaya - Ankara

Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti

Web tasarım ve yazılım hizmeti ve fiyatları hakkında firmamızla iletişime geçerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz kategoriler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda web tasarım ve yazılım hizmet sürecimiz hakkında detaylı görüşmek için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Güncel teknolojilerle internet sitesi kurmak firmaların gelişmesi büyümesi için zorunludur.

İnternet sitesi sahibi olmak dijital ortamda var olmanıza olanak tanır. Hiçbir platform üzerine bağlı kalmadan kendi web sitenize sahip olabilir ve istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

 • Kurumsal Website Yapılandırma ve Tasarımı
 • E-Ticaret Sitesi Yapılandırma ve Tasarımı
 • Blog Web Sitesi Yapılandırma ve Tasarımı
 • İnteraktif Web Uygulaması Yapılandırma ve Tasarımı
 • CRM Uygulamaları Yapılandırma ve Tasarımı

Web uygulamanızın kurulum ve geliştirme sürecini baştan sona kapsamlı bir şekilde yönetiyoruz. Hizmet kapsamı detaylarımız için iletişim formumuzdan veya telefon numaramızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Donanımlı İnternet Siteleri
İhtiyacınıza Yönelik Hizmet

Wordpress içerik yönetim sistemi dünya üzerinde bulunan internet sitelerinin %44’ünde kullanılmaktadır. En çok tercih edilen sistemi olmanın yanı sıra açık kaynaklı olması sebebiyle en kolay geliştirilebilen/düzenlenebilen sistemlerden biridir. WordPress sistemi ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayın.

Özellikle E-Ticaret siteleri üzerinde kullanılan Opencart sisteminin kullanım oranı çok düşük olmasına rağmen en kullanışlı CMS’lerden biridir. Açık kaynaklı bir yazılımdır, istediğiniz kodu istediğiniz şekilde ekleyebilirsiniz. OpenCart sistemi ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayın.

E-Ticaret sitelerinin 5 yıldızlı bireyi olan Shopify, kullanım yüzdesi düşük olmasına rağmen en çok bilinen yazılımlardan biridir. Kapalı kaynaklı bir platform olan Shopify kolay bir arayüze sahiptir. Ürünlerinizi kolay ekleme imkanı sağlar, mağaza yönetiminizi kolaylaştırır. Shopify sistemi ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayın.

Açık kaynaklı bir CMS olan Joomla günümüzdeki geçerliliğini hala korumaktadır. Alternatif bir seçenek olarak sunulan bu sistemde backend olarak PHP ve MYSQL kullanılır. Joomla sistemi ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayın.

Herhangi bir sisteme bağlı olmadan kendi CMS veya web uygulamanıza sahip olmak isterseniz özel bir yazılım yazdırmayı düşünebilirsiniz. Baştan sona diğerlerinden farklı özelliklere sahip olabilecek özel yazılımınız istediğiniz projeye göre fiyatlandırılır. Özel yazılımlar ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayın.

 • WordPress
 • Opencart
 • Shopify
 • Joomla
 • Özel Yazılım
 • Diğer

Dünya üzerindeki internet sitelerinin CMS tercihleri

Hangi Yazılım Teknolojilerini Kullanıyoruz?

Web tasarım ve yazılım hizmetlerimiz çerçevesinde hizmet verdiğimiz programlama dilleri ve altyapıları aşağıda listelenmiştir. Frontend ve Backend yazılım teknolojilerine hakim olan ekibimiz projelerinizi geliştirirken bu teknolojileri kullanacaklar.

Laravel Web Tasarım ve Yazılım

Node.js Web Tasarım ve Yazılım

React Web Tasarım ve Yazılım

Tailwind CSS Web Tasarım ve Yazılım

Bootstrap Web Tasarım ve Yazılım

Vue.js Web Tasarım ve Yazılım

 Angular Web Tasarım ve Yazılım

Material UI Web Tasarım ve Yazılım

Codeigniter Web Tasarım ve Yazılım

 Symphony Web Tasarım ve Yazılım

C# Web Tasarım ve Yazılım

Peakagon website kurulumu hizmet fiyatlarını müşterilerin isteklerine ve kullanılacak yöntemlere göre sunar.

Web Tasarım Planlama AşaMaları

 1. İnternet sitenizin yer alacağı sektörün belirlenmesi
 2. Kullanacağınız domain adresinizin alınması
 3. Hangi hosting firmasından server kiralanacağının belirlenmesi
 4. DNS kayıtlarının yapılması
 5. Hangi yönetim sisteminin kullanılacağının belirlenmesi
 6. İnternet sitenizin tasarımı ve yazılımsal ayarlarının yapılması
Website kurulum hizmetlerimizden faydalanmak için tıklayın.

Diğer Hizmetlerimiz

Peakagon Yazılım ve Dijital Pazarlama Firması website kurulum hizmeti haricinde SEO ve Dijital Reklamcılık hizmeti de sağlamaktadır. İşletmenizin dijital ortamda en iyi sonuçları alması için bizlere danışarak verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Diğer hizmetlerimize göz atmak için aşağıdaki sekmelere tıklayabilirsiniz. Alternatif olarak bizlerle hemen iletişime geçmek için buraya tıklayın.

Website

Web tasarım ve yazılım hizmetlerimizle web uygulamarınızı işlevsel ve görsel olarak geliştiriyoruz. Yeni özellikler ekleyerek kullanıcılarınızın devamlılığı ile markanızın kalitesini arttırıyoruz.

SEO

Sektörünüzdeki anahtar kelimeler üzerinden strateji oluşturarak aranma kalitenizi arttırıyoruz. Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarında ilk sıralarda olmanızı sağlıyoruz.

Reklamcılık

Güçlü bir reklam planıyla tıklama başı maliyetlerinizi düşürün ve en verimli veriyi elde edin. Doğru hedefleme ve reklam stratejileriyle rakiplerinizden bir adım önde olma fırsatını yakalayın.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım hizmetlerimizle hayalinizdeki tasarımları oluşturuyoruz. Görsel tasarımlarınızın göz yormadan ve kalabalık yaratmadan hedef kitlenize etkili bir şekilde hitap etmesini sağlıyoruz.

Proje Yönetimi

Tecrübeli yöneticilerimizle projenizi planlayarak doğru stratejiyi kurun. Proje yönetimiyle firmanızın eksikliklerini farkedin ve yapabileceklerinizin sınırlarını ortadan kaldırın.

Sosyal Medya

Sosyal medya kaynaklarınızla gündeme yön verme fırsatını yakalayın. Alışılmışın dışında yapılan planlamamızla müşterilerinizin dikkatini çekebilir ve stratejinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulamanızla daha kapsamlı özellikler sunabilir ve marka değerinizi arttırabilirsiniz. Uygulamanızın kullanım süresini uzatarak satın alım alışkanlığını güçlendirebilirsiniz.

UI/UX Tasarım

UI/UX tasarım hizmetiyle kullanıcı deneyimini ölçerek zayıf ve güçlü yönlerinizi öğrenebilirsiniz. Kullanıcı dostu bir altyapıya sahip olarak dönüşümlerinizi hiç olmadığı kadar arttırabilirsiniz.

Aradığınız Hizmeti Bulamıyor Musunuz?
İletişim Formu