Bahçelievler Mah. 44. Sokak 20/4 Çankaya - Ankara

Website Kurulumu

Website kurulum hizmetlerimiz ve fiyatları hakkında yazdığımız içeriği okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. İnternet sitesi kurmak günümüzdeki çoğu firmanın ayakta kalması için zorunludur. Hizmet verdiğimiz kategoriler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda website kurulumu hakkında detaylı görüşmek için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İnternet sitesi sahibi olmak dijital ortamda var olmanıza olanak tanır. Hiçbir platform üzerine bağlı kalmadan kendi web sitenize sahip olabilir ve istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Full Donanımlı İnternet Sitesi
İhtiyacınıza Yönelik Hizmet

Wordpress içerik yönetim sistemi dünya üzerinde bulunan internet sitelerinin %44’ünde kullanılmaktadır. En çok tercih edilen sistemi olmanın yanı sıra açık kaynaklı olması sebebiyle en kolay geliştirilebilen/düzenlenebilen sistemlerden biridir. WordPress sistemi ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayın.

Özellikle E-Ticaret siteleri üzerinde kullanılan Opencart sisteminin kullanım oranı çok düşük olmasına rağmen en kullanışlı CMS’lerden biridir. Açık kaynaklı bir yazılımdır, istediğiniz kodu istediğiniz şekilde ekleyebilirsiniz. OpenCart sistemi ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayın.

E-Ticaret sitelerinin 5 yıldızlı bireyi olan Shopify, kullanım yüzdesi düşük olmasına rağmen en çok bilinen yazılımlardan biridir. Kapalı kaynaklı bir platform olan Shopify kolay bir arayüze sahiptir. Ürünlerinizi kolay ekleme imkanı sağlar, mağaza yönetiminizi kolaylaştırır. Shopify sistemi ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayın.

Açık kaynaklı bir CMS olan Joomla günümüzdeki geçerliliğini hala korumaktadır. Alternatif bir seçenek olarak sunulan bu sistemde backend olarak PHP ve MYSQL kullanılır. Joomla sistemi ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayın.

Herhangi bir sisteme bağlı olmadan kendi CMS veya web uygulamanıza sahip olmak isterseniz özel bir yazılım yazdırmayı düşünebilirsiniz. Baştan sona diğerlerinden farklı özelliklere sahip olabilecek özel yazılımınız istediğiniz projeye göre fiyatlandırılır. Özel yazılımlar ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayın.

 • WordPress
 • Opencart
 • Shopify
 • Joomla
 • Özel Yazılım
 • Diğer

Dünya üzerindeki internet sitelerinin CMS tercihleri

Hangi Kodlama Teknolojilerini Kullanıyoruz?

Firmamız website (Web uygulamaları) kurulumu ve geliştirme aşamasında backend olarak çoğunlukla Node.js ve PHP teknolojilerini kullanmaktadır. Kullanmak istediğiniz teknolojiyi yazılım uzmanlarımızla kararlaştırarak ihtiyacınıza yönelik seçebilirsiniz.

Node.js Website Kurulumu hizmetlerimiz için ziyaret edebilirsiniz.

Node.js Web Uygulaması Kurulumu

Website Kurulum Ücretleri

Aşağıdaki tablolarda kategorilere göre website fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Başlangıç paketleri içerisinde bulunan elementler firmanıza ait müşterilerinizin beklentilerini karşılamak için yeterlidir. Ekstra isteklerinizin fiyatlandırması ve maliyeti yapılmasını istediğiniz işleme göre belirlenmektedir.  Website kurulum fiyatlarımız başlangıç paketlerimiz için TRY (Türk Lirası) para birimi üzerinden hesaplanmaktadır. Websitenizin hangi framework veya CMS üzerinden yapılmasını istediğinizden emin değilseniz aşağıdaki kutucuklara tıklayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Website kurulum fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için hemen arayın.

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Kurumsal Website Kurulumu 5.200TRY
E-Ticaret Sitesi Kurulumu 12.500TRY
Blog Website Kurulumu 5.200TRY
Blog Website
Başlangıç Paketi
Premium Tema

Modern Tasarım

Yönetim Paneli

SSL Sertifikası

SEO Uyumlu

Mobil Uyumlu

Güvenlik Optimizasyonu

Popüler
E-Ticaret Sitesi
Başlangıç Paketi
Premium Tema

Canlı Destek Sistemi

Kargo Entegrasyonu

Ödeme Entegrasyonu

Modern Tasarım

Yönetim Paneli

SSL Sertifikası

SEO Uyumlu

Mobil Uyumlu

Güvenlik Optimizasyonu

Kurumsal Website
Başlangıç Paketi
Premium Tema

Modern Tasarım

Yönetim Paneli

SSL Sertifikası

SEO Uyumlu

Mobil Uyumlu

Güvenlik Optimizasyonu

Peakagon website kurulumu hizmet fiyatlarını müşterilerin isteklerine ve kullanılacak yöntemlere göre sunar.

İnternet Sitesi Kurulum Aşamaları

 1. İnternet sitenizin yer alacağı sektörün belirlenmesi
 2. Kullanacağınız domain adresinizin alınması
 3. Hangi hosting firmasından server kiralanacağının belirlenmesi
 4. DNS kayıtlarının yapılması
 5. Hangi yönetim sisteminin kullanılacağının belirlenmesi
 6. İnternet sitenizin tasarımı ve yazılımsal ayarlarının yapılması

Nasıl Hizmet Sağlıyoruz?

 • Özel istek üzerine TeamViewer, AnyDesk, Discord gibi uygulamalar üzerinden görüntülü destek sağlıyoruz.
 • Web uygulamanız üzerinde kullanabileceğiniz yöntemlere yazılımsal danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.
 •  Web uygulamalarınızı geliştirme taleplerinizi üstleniyoruz, aynı zamanda internet sitenizdeki kodlama hatalarını tespit ederek düzeltiyoruz.
 • Firma olarak müşterilerimize özel ilgi gösteriyoruz, onları memnun etmek için elimizden gelenin daha fazlasını yapıyoruz.

Web Uygulaması Nedir?

Web uygulaması, geçmişte kullanılan eski kodlama teknolojilerinin geliştirilerek yeni bir düzene oturtulan bir altyapı olarak adlandırılabilir. Son 10 yıl içerisinde büyük bir ivme kazanarak eski teknoloji kullanan internet sitelerini geride bırakmıştır. Günümüzde hemen hemen bütün kurumsal firmaların kullandığı bu uygulamalar HTML, CSS, Javascript ve PHP kodlama dilleriyle oluşturulmaktadır. Web uygulamalarının başlıca kullanım alanlarını sizler için aşağıda listeledik.

Website kurulum hizmetlerimizden faydalanmak için tıklayın.

Website Sahibi Olmanın Önemi

Website kurulumu hizmetinden faydalanarak bir internet sitesi yaptırabilir ve dijitalde olan varlığınızı ve ürün fiyatlarınızı müşterilerinize ve resmi arama motorlarına sergileyebilirsiniz. İnternet sitelerinin neredeyse fiziksel bir işletme kadar önemli olduğu çağımızda website sahibi olmak işletme sahipleri için zorunludur.

Website Kurulumu Sağladığımız Alanlar

Aşağıdaki sektörler üzerine website kurulumu hizmetlerimizi sağlıyoruz. Farklı bir sektörde yer alıyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Peakagon Yazılım ve Dijital Pazarlama Firması website kurulum hizmeti haricinde SEO ve dijital reklamcılık hizmeti de sağlamaktadır. İşletmenizin dijital ortamda en iyi sonuçları alması için bizlere danışarak verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Diğer hizmetlerimize göz atmak için aşağıdaki sekmelere tıklayabilirsiniz. Alternatif olarak bizlerle hemen iletişime geçmek için buraya tıklayın.

SEO hizmeti için doğru adrestesiniz. Diğer hizmetlerimiz
Aradığınız Hizmeti Bulamıyor Musunuz?
İletişim Formu